Wynajem nagrzewnic Gdańsk/ Gdynia

OLEJOWYCH GAZOWYCH  ELEKTRYCZNYCH 

Oferujemy wynajem nagrzewnic Gdańsk, Gdynia. Działamy także w mniejszych miejscowościach wokół Trójmiasta. Oferujemy wynajem nagrzewnic elektrycznych, gazowych i olejowych (diesel).

Dowiedz się więcej o naszych produktach.

Co zyskasz decydując się na wynajem nagrzewnic?

Ciepło, jakie generują nagrzewnice może być potrzebne w wielu różnych przypadkach. Poniżej znajdziesz najczęstsze sytuacje, w jakich mogą pomóc nagrzewnice powietrza.

Ochrona tynków i posadzki przed mrozem

Najczęściej wynajem nagrzewnic realizowany jest w celu uchronienia świeżych tynków i posadzki przed mrozem, aby nie zrobiły się głuche, nie popękały i nie odparzyły. W takich wypadkach bardzo dobrze sprawdzi się nagrzewnica olejowa oraz gazowa ze względu na dużą moc grzewczą.

Ogrzewanie zastępcze podczas awarii centralnego ogrzewania

Jeżeli centralne ogrzewanie odmówiło posłuszeństwa to najlepszym wyborem będzie nagrzewnica elektryczna ze względu na brak spalin podczas pracy. Odpowiednio dobrana nagrzewnica elektryczna wytworzy wystarczającą ilość ciepła, aby nie trzeba było utrzymać pokojową temperaturę.

Przyśpieszenie prac wykończeniowych oraz zwiększony komfort pracy

Chcąc przyśpieszyć prace wykończeniowe warto podnieść temperaturę w budynku. Gładź i kleje szybciej wyschnął, a komfort pracy ulegnie znacznej poprawie, gdy temperatura wzrośnie do chociażby kilkunastu stopni. Zalecamy do tego wynajem nagrzewnic elektrycznych. Nagrzewnice olejowe i gazowe także sprawdzą się doskonale, jednak należy pamiętać o częstym wietrzeniu pomieszczeń.

Do prac związanych z wykonaniem sufitów napinanych najlepszym wyborem będzie nagrzewnica gazowa ze względu na swoją niską masę, niewielkie wymiary oraz duże ilości wydzielanego ciepła.

Osuszanie tynków i ścian

Aby osuszyć tynki i ściany zalecamy użycie nagrzewnic olejowych, ze względu na dużą moc. Możesz zastosować również nagrzewnice elektryczne, jednak ilość mocy potrzebnej do zasilania nagrzewnic może być większa niż ta, którą posiadasz – nagrzewnice nie będą działać. Odradzamy stosowanie nagrzewnic gazowych, gdyż wydzielają one spore ilości wody podczas spalania gazu.

UWAGA! Nagrzewnice są jedynie urządzeniami pomocniczymi w procesie osuszania tynków i ścian. Głównym urządzeniem jest osuszacz powietrza, który zbiera wilgoć z otoczenia i skrapla ją do miski.

Jeżeli chcesz osuszyć tynki i ściany zapoznaj się z naszą ofertą wynajmu osuszaczy

Najlepsza nagrzewnica dla Ciebie – dobór mocy 

Poprawnie dobrana moc nagrzewnicy pozwoli zaoszczędzić pieniądze i paliwo, w porównaniu do źle dobranej (zbyt dużej) nagrzewnica. Aby prawidłowo dobrać moc nagrzewnicy skorzystaj z kalkulatora, jaki przygotowaliśmy dla Ciebie. Należy podać w nim kilka danych takich jak wielkość pomieszczeń (lub budynku), temperaturę panującą na zewnątrz i taką, jaką chcesz osiągnąć w środku oraz jak dobrą izolacją odznacza się Twój budynek. To pozwoli obliczyć zapotrzebowanie na moc wynajmowanych nagrzewnic.

Zdecyduj, czy chcesz dobrać moc nagrzewnicy samodzielnie, korzystając z kalkulatora czy, abyśmy zrobili to za Ciebie? 

Tylko u nas otrzymujesz akcesoria gratis

Decydując się na wynajem nagrzewnic w naszej wypożyczalni, wraz z nagrzewnicą otrzymujesz komplet akcesoriów, niezbędnych do łatwego i bezproblemowego użytkowania urządzenia. Nie martwisz się butlą gazową, kiedy wynajmujesz nagrzewnice gazowe lub w czym przewieźć paliwo ze stacji benzynowej, kiedy w użyciu jest nagrzewnica olejowa. Wszystko, co niezbędne do dostajesz od nas w zestawie.

Wraz z nagrzewnica olejowa otrzymujesz: 

Kiedy zdecydowałeś się na wynajem nagrzewnic olejowych wraz z oferowaną nagrzewnica olejowa otrzymasz od nas w komplecie:

 • Termostat, który utrzymuje zadaną temperaturę i oszczędza paliwo, automatycznie włączając i wyłączając nagrzewnice po uzyskaniu zadanej temperatury.
 • 20 litrowy kanister do łatwego transportu paliwa ze stacji benzynowej,
 • Lejek, dzięki któremu w łatwy sposób uzupełnisz paliwo w nagrzewnicy, nie rozlewając oleju napędowego wszędzie wokół i nie tworząc niepotrzebnego bałaganu.
wynajem nagrzewnic Gdańsk

Terostat utrzymujący zadaną temperaturę

wynajem nagrzewnic Gdynia

Kanister 20l do transportu paliwa

lejek

Lejek do łatwego uzupełniania paliwa

Wraz z nagrzewnica gazowa otrzymujesz:

Jeżeli zainteresował Cię wynajem nagrzewnic gazowych, to wraz z nimi otrzymujesz od nas:

 • Butlę gazową 11kg (pustą), której nie musisz sam kupować (oszczędzasz 180zł),
 • Wąż wraz z reduktorem ciśnienia, dzięki czemu w bezpieczny sposób możesz podłączyć nagrzewnicę do butli.
butla gazowa

Butla gazowa 11kg

wąż z reduktorem

Wąż z reduktorem ciśnienia

Wraz z nagrzewnica elektryczna otrzymujesz:

Jeżeli chcesz wynająć nagrzewnice elektryczne, to wraz z nagrzewnicą otrzymujesz od nas:

 • 20m kabel siłowy 400V, dzięki któremu bezpiecznie i bezproblemowo podłączysz nagrzewnicę do sieci wysokiego napięcia,
 • 15m przedłużacz 230V umożliwiający ustawienie nagrzewnicy w dogodnym miejscu w budynku.
kabel siłowy

Kabel siłowy 400V 20mb

przedłużacz 230V

Przedłużacz 230V 15mb

Wynajem nagrzewnic cena

Poniżej znajdziesz cennik wynajmu nagrzewnic, jakie nasza wypozyczalnia przygotowała dla Ciebie. Podane poniżej ceny są cenami brutto liczonymi za każdą dobę wynajmu nagrzewnic. Ceny mogą ulec zmianie przy wynajmie wielu nagrzewnic na dłuższy okres czasu. Możliwy transport pod wskazany adres. Koszt transportu (jednokrotny – dowóz i odbiór razem), to 3zł/km licząc z magazynu w Rumi do miejsca docelowego, lecz nie mniej niż 40zł

Nagrzewnice olejowe Master

nagrzewnice olejowe master
nagrzewnice olejowe master 2
nagrzewnice olejowe master 3

Nagrzewnice gazowe

gazowe
gazowe 2
gazowe 3

Nagrzewnice elektryczne

elektryczne
elektryczne 2
elektryczne 3

 Wszystko zaczyna się od rozmowy

Najlepszym pierwszym krokiem nawiązania udanej współpracy jest rozmowa. W czasie krótkiej rozmowy zadamy Ci kilka prostych pytań, aby określić, z jakim wyzwaniem przyszło Ci się zmierzyć oraz ustalimy wstępny plan działania.

lub skontaktuj się z nami telefocznicznie

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Kiedy decydujesz się na wynajem nagrzewnic musisz przestrzegać zasad BHP związanych z użytkowaniem nagrzewnic. Jest to nadzwyczaj istotne z uwagi na wysoką temperaturę, jaką one wytwarzają. Poniżej znajduje się podstawowe zasady bezpieczeństwa jakie powinieneś zachować podczas wynajmu nagrzewnic.

 • Pamiętaj, aby zawsze transportować nagrzewnicę wyłączoną i odłączoną od prądu. Przenoś ją za przystosowany do tego uchwyt, zawsze w pozycji poziomej.
 • Pamiętaj, aby nie używać nagrzewnic w pobliżu substancji łatwopalnych.
 • Przed uruchomieniem nagrzewnicy upewnij się, że w zasięgu wyrzutu gorącego powietrza nie ma łatwopalnych materiałów takich jak np. styropian. Zalecana odległość od łatwopalnych przedmiotów to min 1,5m z każdej strony nagrzewnicy. Odległość od wylotu ciepłego powietrza do przedmiotów łatwopalnych należy zwiększyć do min. 2,5m
 • Upewnij się, że wlot świeżego powietrza do nagrzewnicy oraz wylot ciepłego powietrza nie są zablokowane.
 • Zachowaj szczególną uwagę przy poruszaniu się w miejscu pracy nagrzewnicy sterowanej termostatem. Może uruchomić się w każdej chwili.
 • Używaj nagrzewnicy tylko w pomieszczeniach dobrze wentylowanych. Nagrzewnice nieposiadające odprowadzenia spalin zużywają tlen z pomieszczeń, w których pracują. Oprowadzają także do nich spaliny. Wietrz często pomieszczenia, aby nie doszło do zatrucia spalinami.
 • Pamiętaj o częstym wietrzeniu pomieszczeń. Pierwsze objawy zatrucia tlenkiem węgla przypominają objawy grypy – silny ból głowy, zawroty, mdłości. Jeżeli zaobserwujesz ww. objawy należy natychmiast wyłączyć urządzenie i wyjść na świeże powietrze z pomieszczenia, w którym pracowała nagrzewnica.

Co mówią o nas nasi klienci?

Zaufało nam już wiele firm i indywidualnych odbiorów naszych usług. Zobacz, jakie referencje wystawili nam nasi klienci.

Krzysztof Kalinowski
Krzysztof Kalinowski
2022-04-28
Polecam wszystkim, profesjonalne podejście do klienta. Jestem bardzo zadowolony z usługi osuszania i doradztwa technicznego.
Mateusz Ozga
Mateusz Ozga
2022-04-28
Pomijając, że współpraca przebiegła pomyślnie, mogę dodać tylko z jakim problemem musiał zmierzyć się osuszacz. Remont przedwojennego domu klienta o powierzchni 110m2 zaczęliśmy w pierwszych dniach grudnia. Prace wymagały użycia ponad 2000 litrów wody, która powoli stawała się problemem, okna nie otworzysz bo zimno ( piec koza), wentylacja nie dawała rady. Wypożyczyliśmy osuszacz aby trochę wspomóc proces. Dziennie wyciągaliśmy 26 litrów wody z powietrza, co nas uratowało. Z właścicielem firmy cmtech wszystko załatwiałem telefonicznie, a dokładnie przez SMS. Koniec terminu, SMS z powiadomieniem o przedłużeniu umowy i po sprawie. Cena myślę, że nie jest problemem, biorąc pod uwagę ile zaoszczędzimy sobie nerwów i czasu.
Andrew W
Andrew W
2022-03-21
Jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu jakim wykazuje się właściciel firmy. Choć znaleźliśmy ciut tańszą firmę to nasz wybór padł na CMTech z Rumi i okazało się to perfekcyjnym wyborem. Stosunek cena/jakość przewyższył moje oczekiwania. Na tle regionalnej konkurencji właściciel wyróżnia się na prawdę ogromną wiedzą i perfekcyjnym wyborem sprzętu dostosowanym do kubatury pomieszczenia i tempa osuszania oraz wykonaniem pomiarów przed i po wykonaniu usługi. W ciągu 10-ciu dni udało nam się odparować całą wilgoć która była nadmierna po oddaniu domu przez dewelopera. Dodatkowej wartości nadaje fakt że Mateusz ma również uprawnienia odbioru końcowego i dysponuje profesjonalną kamerą termowizyjną więc za jednym razem można skorzystać z dodatkowych opcji i dowiedzieć się o ukrytych błędach wykonawców (jak w naszym przypadku) bądź upewnić się że wszystko zostało wykonane poprawnie (za ten spokój też warto czasem dopłacić). W mojej ocenie przy skali pięć gwiazdek firma zasługuje na wszystkie pięć z plusem
Jachu Gdynia
Jachu Gdynia
2022-03-20
Pełny profesjonalizm, dyspozycyjność oraz duża wiedza. Rozwiązanie problemów osuszania sugerowane nie narzucane. Sprzęt dobrej jakości, do tego cały osprzęt- przedłużacze itp.w cenie. Zewnętrzne pojemniki na zbieraną wodę ułatwiają pracę - nie trzeba co kilka godzin opróżniać. Polecam
Arkadiusz Raszkowski
Arkadiusz Raszkowski
2022-02-16
Profesjonalna obsługa w zakresie usuwania wilgoci z budynku. Sprzęt nowy i wydajny. Super obsługa i kontakt z klientem. Firma godna polecenia!
Piotr Orężak
Piotr Orężak
2022-01-25
Udana współpraca, wszystko jasne od początku do końca. Duża wartość dodana - fachowa wiedza i chęć dzielenia się nią!!!
Jędrzej Gawin
Jędrzej Gawin
2022-01-23
Pełen profesjonalizm, świetny kontakt i ogromna wiedza. Problemem u mnie były wilgotne ściany w domu, z którymi uporaliśmy się praktycznie w tydzień. A muszę zaznaczyć że ściany były mocno mokre. Ale wiedza Mateusza, poskutkowała szybkim uporaniem się z problemem. Przy rozmowie wyszło tez że potrzebuje kamery termowizyjnej wraz z oględzinami poddasza i sprawdzeniem ogrzewania podłogowego , szczelności drzwi oraz okien. Tutaj też Mateusz pokazał jak dużą wiedzę posiada, poddasze zostało sprawdzone. Wyszły rzeczy , których nie wyłapaliśmy podczas odbioru. Polecam z czystym sercem, fachowiec godny polecenia!
Damian Dampc
Damian Dampc
2022-01-12
Bardzo polecam. Pełen profesjonalizm! Wysoka jakość obsługi, super kontakt ( zakres usługi: osuszanie kotłowni; wykorzystane urządzenia: osuszacz + wentylator)
5/5 - (3 votes)

Zobacz nasze pozostałe usługi 

1. Wynajem osuszaczy powietrza Wypożyczalnia osuszaczy

wynajem osuszaczy

👉 DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ 👈

2. Pomiary wilgotności przegród budowlanych

pomiar wilgotności ścian

👉 DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ 👈

3. Osuszanie tynków i posadzek z wilgoci technologicznej

osuszanie tynków

👉 DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ 👈

Zadaj nam dowolne pytanie

*z zakresu osuszania lub budownictwa oczywiście. Na pytania z innych dziedzin możemy spróbować odpowiedzieć, ale uwaga, możemy pleść głupoty. Opisz w kilku zdaniach w czym możemy Ci pomóc. Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.

14 + 6 =

Bezpośredni kontakt

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody, proszę skonfiguruj swoją przeglądarkę internetową. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close